Парамедик та технік з Коропської підстанції отримали відзнаки від Новгород-Сіверської районної адміністрації

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Парамедик та технік з Коропської підстанції отримали відзнаки від Новгород-Сіверської районної адміністрації

28 травня працівники підстанцій та пунктів екстреної медичної допомоги Семенівської, Понорницької та Коропської громад отримали відзнаки Новгород-Сіверської районної державної адміністрації. Про це повідомляє Олександр Селіверстов.

Голова районної державної адміністрації зустрівся з колективами медиків з нагоди їхнього професійного свята та відзначив працівників за роботу.

Почесні грамоти отримали парамедик Коропської підстанції Ніна Никипорець та екстрений медичний технік Семенівської підстанції Микола Прохорець.

Подяку голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголосили парамедику Понорницького пункту Світлані Никипорець, а також екстреним медичним технікам Юрію Пекельнику (Семенівка), Віталію Сушениці (Понорниця) та Олегу Шевченку (Короп).

Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/EvLL4F

«Наш Короп»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення